Telewizory Panasonic gotowe na Netflixa w Polsce

Netflix jest jedną z największych na świecie wypożyczalni filmów i seriali VOD (Video On Demand). W zamian za niewielką opłatę otrzymujemy dostęp do gigantycznej liczby materiałów oferowanych w serwisie. Od kilku dni Netflix dostępny jest również w Polsce!

Cieszyć się zawartością biblioteki Netflix możemy na następujących modelach telewizorów Panasonic Viera: CX680, CX700, CR730, CX750, CX800, CR850, X940, CZ950, CX670, CXE720, CXM710. Dzięki przyciskowki Netflix umieszczonemu na wszystkich pilotach możemy błyskawicznie uruchomić aplikacje i korzystać z największej na świecie bazy filmów i seriali. Dodatkowo telewizory obsługujące rozdzielczość 4K mają możliwość odtwarzania materiałów właśnie w tej rozdzielczości za pomocą usługi Netflix.

Z testów które przeprowadzili eksperci firmy Panasonic wynika, że nie występują żadne problemy związane z buforowaniem i jakością materiałów. Wszystkie parametry są automatycznie dopasowywane do telewizorów Viera.

Listę materiałów z polskimi napisami można znaleźć pod tym linkiem (po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie): http://www.netflix.com/browse/subtitle/pl. Cześć filmów i seriali jest dostępna również w wersji z polskim lektorem.

0
Źródło: Panasonic
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.