Tesla Model X: już wkrótce w wersji wegańskiej!

Elektryczne samochody Tesli wciąż zyskują na popularności. Stacje do ich ładowania zaczęły być montowane również na terenie naszego kraju. Czas zacząć spełniać niektóre z niestandardowych zachcianek klientów Tesli...

Okazuje się, że niektórzy klienci Tesli wyżej niż funkcję „obrony przed bronią biologiczną” (jeden z żartów programistów), czy autopilota cenią sobie pochodzenie materiałów, z których produkowane są elektryczne samochody.

Tesla Model X, czyli elektryczny SUV już wkrótce dostępny będzie w opcji wegańskiej. Oznacza to, że żadne zwierzę nie zostanie w żaden sposób wykorzystane przy produkcji elementów, z których składa się Model X.

Jeśli mieszkacie w Stanach Zjednoczonych i chcielibyście, aby wasz następny samochód był wegański, już teraz możecie wpłacić 5000 dolarów zaliczki na nową wersję Modelu X. Wegańska wersja będzie kosztować 80000 dolarów. Dla wszystkich, którym wydaje się to zbyt dużą kwotą, Tesla już wkrótce zaprezentuje nowy, tańszy model, nazywany obecnie „Modelem 3” – nie wiemy jednak, ile będzie on kosztować.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.