The Division na nowym zwiastunie zachęca do kooperacji

Ubisoft potrafi robić doskonałe trailery. Tym razem mamy okazję zobaczyć niepublikowane dotąd fragmenty strzelanki rozgrywającej się w niezbyt odległej przyszłości, kiedy to Nowy Jork zostaje zdziesiątkowany wirusem grypy.

Trwający ponad 3-minuty zwiastun wprowadza nas w realia gry. W Tom Clancy’s The Division wcielimy się w rolę Agentów, których zadaniem będzie przywrócenie ładu w Nowym Jorku. Ocaleni, którzy przetrwali atak wirusa grypy zostali zgromadzeni w jednym miejscu, natomiast Agenci będą musieli dbać o ich bezpieczeństwo i zapasy. W materiale zaprezentowano także unikalne umiejętności – np. budowa wieżyczek strzelniczych czy stawianie osłon. Chociaż gra tworzona jest z myślą o wieloosobowej rozgrywce do kooperacji nikt nas nie zmusi – przygody będziemy mogli przeżywać samotnie, choć jak pokazuje to powyższy trailer będzie to piekielnie trudne zadanie.

Gra zadebiutuje na komputerach PC i konsolach nowej generacji już 8 marca.

0
Źródło: Ubisoft Polska
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.