Ubisoft promuje Far Cry Primal w niezwykły sposób

Francuski producent zorganizował konkurs, który z pewnością spodoba się fanom survivali. Zwycięzca nauczy się jak przetrwać w ekstremalnych warunkach.

Najnowsza odsłona serii Far Cry zabierze gracza do prehistorii, gdzie będzie musiał zmierzyć się z nieprzyjaznymi członkami dzikich plemion i zwierzętami. Premiera gry będzie miała miejsce już 23 lutego na komputerach PC i konsolach nowej generacji.

Tymczasem od dzisiaj do 21 stycznia internauci mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym główną nagrodą jest przelot do podnóża Pirenejów, szkolenie z zakresu przetrwania oraz noc w jaskini górskiej wraz z osobą towarzyszącą. By wziąć udział w konkursie wystarczy wykazać na Twitterze swoją motywację do wygrania tej niezwykłej nagrody. Niestety wydarzenie kierowane jest wyłącznie do mieszkańców Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Belgii, Niemiec i Hiszpanii.

0
Źródło: Gamespot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.