Wielka awaria na Allegro: ludzie logują się na cudze konta

Jeśli aktualnie nie możecie połączyć się ze stroną allegro.pl, to uspokajamy: to tylko awaria serwisu i za kilka godzin wszystko wróci do normy. Niemniej jednak, to jedna z tych śmiesznych awarii.

Otóż dzisiaj, niektórzy użytkownicy serwisów Allegro.pl i OLX.pl odkryli, że logując się z użyciem swoich danych, otrzymują dostęp do cudzego konta. Zanim Allegro zdążyło zareagować, niektórzy złośliwi użytkownicy, którzy doświadczyli mieszania sesji mieli czas, żeby co nieco napsocić na nie swoim koncie – czytelnik, który skontaktował się z serwisem Niebezpiecznik.pl twierdzi na przykład, że osoba która zalogowała się przez przypadek na jego konto zakończyła przed czasem aukcje wystawionych przez niego przedmiotów.

Dla świętego spokoju radzimy nie logować się na swoje konto na Allegro, dopóki portal nie poinformuje, że poradził sobie z błędem w 100% i że wszystko już wróciło do normy.

0
Źródło: Allegro
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.