Znamy datę premiery World of Tanks na Playstation 4

Oczekiwanie dobiega końca! Wargaming ma przyjemność poinformować nas, że premiera World of Tanks na PlayStation 4 odbędzie się 19 stycznia 2016! Wersja na konsolę Sony wykorzysta w pełni moc sprzętu, jego unikatowe funkcjonalności oraz zaoferuje wyjątkową zawartość graczom.

World of Tanks na PlayStation4 wspiera kluczowe funkcjonalności platformy wliczając

w to kontroler DUALSHOCK4 (m.in.: głośnik, panel dotykowy oraz kolorowy pasek świetlny), Share Play oraz zdalną grę na PlayStationVita z dostosowanym sterowaniem do konsoli przenośnej.

Dodatkowo pełne wsparcie dla trofeów, 4 różne pakiety założycielskie oraz ciekawą zawartość za pośrednictwem PlayStationStore. Gracze, którzy dołączą do gry przed 31 stycznia 2016 otrzymają za darmo amerykański, lekki czołg premium T1E6-PS w wyjątkowym kamuflażu.

World of Tanks na Playstation4 jest darmową grą dla wszystkich posiadaczy konsoli
i nie wymaga członkostwa PlayStationPlus do gry.

Natomiast subskrybenci tej usługi otrzymają za darmo specjalny zestaw składający się z niemieckiego czołgu Pz.Kpfw. II Ausf. J w unikatowym malowaniu, 3 dni konta premium i specjalne zniżki na inne zakupy. Więcej informacji na temat World of Tanks na PlayStation4 – http://console.worldoftanks.com

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.