Zobacz fabularny zwiastun Far Cry: Primal

Nowa gra Ubisoftu będzie opowiadać o przetrwaniu ostatniego członka plemienia Wenja w pięknej i groźnej krainie Oros w erze kamienia łupanego.

Nowy zwiastun skupia się na postaci Takkara – naszego protagonisty, którego plemię zostało niemal całkowicie wybite przez atak kanibali z plemienia Udam. Próbując odzyskać utracone dziedzictwo Takkar będzie musiał zjednoczyć pozostałych przy życiu rodaków, okiełznać dzikie zwierzęta i pokonać wrogie plemiona.

O tym jak istotna okaże się fabuła w grze może świadczyć chociażby fakt stworzenia całkowicie nowego języka, którym posługują się bohaterowie. Do tego celu Ubisoft zatrudnił zawodowych lingwistów. W efekcie język z Far Cry Primal stanowi mieszaninę języków martwych takich jak łacina czy sanskryt z językami współczesnymi – angielskim i rosyjskim. Poniżej możecie obejrzeć materiał zza kulis opowiadający o pracach nad tym elementem gry.

Far Cry Primal pojawi się na konsolach nowej generacji 23 lutego br., natomiast 1 marca zadebiutuje na komputerach PC.

0
Źródło: Polygon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.