ADR1FT zachwyca widokiem Ziemi z kosmosu

Najnowszy zwiastun prezentuje nowe ujęcia z rozgrywki, które w wirtualnej rzeczywistości z pewnością będą zapierać dech w piersi. Trailer uświetniają wiele obiecujące komentarze redaktorów zagranicznych portali gamingowych, którzy mieli już okazję zapoznać się z demonstracyjną wersją gry.

– „Kosmos. Jestem w pustce. Nie ma tu podłogi ani sufitu, tylko zimna, pusta, przytłaczająca przestrzeń usiana gwiazdami i kawałki rozbitej stacji kosmicznej. Drodzy czytelnicy, nie przesadzam kiedy mówię, że poczułem, jakby powietrze zaczęło opuszczać moje ciało i doznałem krótkiego napadu paniki w obawie, że zacznę obracać się wokół własnej osi bez żadnej kontroli i polecę wprost do wiecznej ciemności.” – tymi słowami opisywał swoje wrażenia dziennikarz Forbesa, który podobnie jak my mocno czeka na tę produkcję.

ADR1FT zachwyca m.in. niezwykle wiernym oddaniem uczucia przebywania w przestrzeni pozbawionej grawitacji. To zdecydowanie może być jedna z pierwszych perełek gier VR. Oczywiście ADR1FT umożliwi granie także osobom nie posiadającym headsetów VR, ale trudno powiedzieć, na ile wówczas będzie to interesujące doświadczenie.