Android Marshmallow dla wszystkich posiadaczy Galaxy S6!

Wybrane telefony Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge otrzymały już aktualizację do najnowszego Androida. Teraz, tuż przed premierą następców tych telefonów, Samsung stopniowo zaczyna udostępniać Marshmallowa wszystkim posiadaczom tych urządzeń.

Android Marshmallow trafił już do wybranych posiadaczy Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Teraz Samsung stopniowo odblokowuje możliwość instalacji wszystkim ich użytkownikom. To nie oznacza, że już teraz każdy może ją pobrać i zainstalować: aktualizacja jest udostępniania partiami i niewykluczone, że twój telefon otrzyma ją dopiero za kilka dni.

Android Marshmallow od Samsunga to znacznie rozbudowana usługa Google Now (m.in. o funkcję „now on tap”) i wygodne zarządzanie uprawnieniami dla poszczególnych aplikacji. Pojawiły się też nowe motywy dla interfejsu i lepszy moduł zarządzania paskiem bocznym w telefonie Edge.

Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.