LEGO Star Wars: The Force Awakens już oficjalnie

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce stworzono kilka części LEGO osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Tylko kwestią czasu pozostawało, kiedy TT Games zapowie grę rozgrywającą się w trakcie wydarzeń znanych z "Przebudzenia Mocy".

28 czerwca br.,a więc pół roku po premierze siódmej części filmowej sagi, gracze przed monitorami i telewizorami będą mogli ponownie przeżyć wspaniałą przygodę. Nie zabraknie najbardziej znanych scen z filmu podanych z lekkim przymrużeniem oka. Dodatkowo LEGO Star Wars: The Force Awakens dodaje do rozgrywki nową funkcjonalność – wielokrotne konstrukcje. Dzięki temu będziemy mogli budować nowe obiekty z klocków wykorzystanych już wcześniej do budowy czegoś innego. Możemy także liczyć na bitwę na blastery, w której będziemy chronić się przed atakiem Najwyższego Porządku.

Twórcy przygotowali także wątki, które uzupełnią luki fabularne pomiędzy „Powrotem Jedi”, a „Przebudzeniem Mocy”, co dodatkowo powinno zainteresować fanów Gwiezdnych Wojen. Posiadacze PS3 i PS4 otrzymają ponadto dostęp do dodatkowej zawartości – „Droid Charackter Pack” oraz „Phantom Limb Level Pack”.

Źródło: Playstation
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.