Microsoft chce zapełnić Internet miłością

Idzie wiosna, wkrótce Walentynki... czas to wykorzystać. Również marketingowo. A firma Microsoft postawiła na nie byle jaką reklamę. Do Skype'a trafia nowy zestaw emoji, za których udźwiękowienie odpowiada sam Paul McCartney.

Microsoft nawiązał współpracę z Sir Paulem McCartneyem, która ma na celu zwiększenie sympatii do Skype’a, a więc komunikatora internetowego Microsoftu. Nie bez powodu: niegdyś unikalny i bezkonkurencyjny, aktualnie ma bardzo mocną konkurencję ze strony innych firm. Zarówno jako aplikacja do dzwonienia i wideorozmów, jak i wiadomości tekstowych.

Dlatego też z okazji nadciągającej wiosny i Walentynek postanowiła o sobie przypomnieć poprzez nowy zestaw emotek Emoji, tym razem związanych z miłością. Samo to nie jest niczym szczególnym, do Skype’a co rusz są dodawane nowe Emoji. Ale tym razem za udźwiękowienie emotek odpowiada nikt inny jak sam Paul McCartney. Zobaczcie, jak wyglądała jego praca:

Wszystkie wersje Skype’a (Windows, OS X, Android, iOS) są już aktualizowane o omawiany zestaw.

Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.