Pierwsi nabywcy Galaxy S7 dostaną za darmo mega prezent

Czy jest coś, czego jeszcze nie wiemy o telefonach Galaxy S7? Wydawać by się mogło, że nie, ale właśnie pojawiła się nowa plotka, informująca o fantastycznej promocji dla tych, którzy zdecydują się na zamówienie tych telefonów w przedsprzedaży.

Według informacji, do jakich dotarła redakcja Android World, telefony Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge będą dostępne w przedsprzedaży w cenach, odpowiednio, 699 euro i 799 euro za ich 32-gigabajtowe wersje. Najciekawsza jest jednak inna wiadomość.

Wszystkie osoby, które kupią w przedsprzedaży któryś z tych telefonów bezpośrednio z witryny Samsunga, otrzymają za darmo gogle Gear VR do wirtualnej rzeczywistości. Przedsprzedaż ma potrwać do 10 marca.

Jest jednak jeden haczyk: wiadomo, że ta promocja będzie uruchomiona na rynku holenderskim. Istnieje prawdopodobieństwo, że nie będzie ona dostępna w innych krajach Europy, w tym w naszym. Samsung na chwile obecną nie chce komentować plotek.

Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.