Pierwsze prawdziwe zdjęcia Galaxy S7 i S7 Edge

Do tej pory do Internetu wyciekły tylko rendery urządzeń, które przypominały zeszłoroczny model. Tym razem Galaxy S7 i S7 Edge zostały przyłapane na zdjęciach!

Wietnamska strona Review Dao opublikowała zdjęcie tylnej obudowy Galaxy S7. Trudno mieć stuprocentową pewność, czy jest to autentyczna fotografia akurat tego modelu smartfona, ale przemawiają za tym dwie kwestie – po pierwsze wygląd jest mocno zbliżony do Galaxy S6, a po drugie, zgodnie z ostatnimi plotkami, kamera aparatu nie wystaje poza obudowę urządzenia.

Z drugiej jednak strony nie widzimy tu kombinacji metalu i szkła, a raczej zadziwiającą przewagę tworzyw sztucznych. Możliwe jednak, że oglądamy tu prototyp Galaxy S7.

I jeszcze ważna, choć nie potwierdzona oficjalnie inforamcja: ceny! Review Dao sugeruje, że

Galaxy S7 będzie kosztował 740 dolarów, natomiast Galaxy S7 Edge – 890 dolarów

.

Z kolei użytkownik chińskiego Weibo opublikował na swoim blogu inne zdjęcie – tym razem prezentujące Samsunga Galaxy S7 Edge od frontu. W benchmarku widocznym na uruchomionym urządzeniu można dostrzec nazwę SM-G9350 odpowiadającą właśnie temu modelowi Samsunga. No i te 134 704 punkty w Antutu – robi wrażenie.

Premiera obu flagowców Samsunga odbędzie się już 21 lutego w Barcelonie.

Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.