Premiera nowego iPhone’a już 15 marca

To będzie - naszym zdaniem - niezwykle ciekawa premiera. I to przede wszystkim dlatego, że Apple prezentować będzie telefon stanowiący niejako "krok do tyłu".

Jeśli nie możecie się już doczekać premiery nowego iPhone’a 7, to… musicie uzbroić się jeszcze w cierpliwość. 15 marca, przynajmniej według zapewnień bloga 9to5Mac, zobaczymy bowiem inny nowy model telefonu firmy Apple i to model dosyć zaskakujący.

Mowa mianowicie o smartfonie, który będzie miał ekran o zaledwie 4-calowej przekątnej, opisywany w różnych przeciekach pod nazwami iPhone 5se albo iPhone 5e. Wiemy nawet, jak będzie prawdopodobnie wyglądał ten telefon, oraz jaką będzie miał specyfikację techniczną. Najkrócej rzecz ujmując, będziemy mieli najprawdopodobniej do czynienia z lekko odświeżonym modelem iPhone 5s.

Oprócz niedużego iPhone’a, 15 marca zobaczymy też prawdopodobnie nowy model iPada, zapewne model Air 3. Oba urządzenia mają trafić do sprzedaży już w kilka dni po premierze – 18 marca.

Źródło: Reuters.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.