Ravcore Edge – mechaniczna klawiatura w niewygórowanej cenie

Nowa gamingowa marka w Polsce sukcesywnie poszerza swoją ofertę sprzętu dla komputerowych graczy. Na rynku pojawił się kolejny model klawiatury mechanicznej.

Klawiatura Edge została wyposażona w mechaniczne przełączniki Kailh Blue, dzięki czemu model ten
jest wyjątkowo wytrzymały – żywotność określona jest na poziomie 50 mln kliknięć. Do aktywacji
przycisku wystarczy wciśnięcie go na 2 mm i nie zmienia się to w całym okresie użytkowania – przynajmniej według zapewnień producenta.

Klawiatura posiada 6 programowalnych klawiszy, które można wykorzystać do tworzenia makr poprzez dołączone oprogramowanie. Oprócz portu USB 2.0 i złącza audio możemy liczyć tu także na podświetlenie klawiszy w sześciu trybach (przykładowo można podkreślić tylko sekcję WSAD, ustawić natężenie światła lub całkowicie je wyłączyć).

Klawiatura mechaniczna Ravcore Edge jest już dostępna w sprzedaży w cenie 359 zł. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.