Samsung Galaxy Note 5: za darmo dla turystów

We współpracy z firmą SK Telekom, czyli największym koreańskim operatorem komórkowym, Samsung rozpocznie pod koniec lutego ciekawą akcję promocyjną. Jedyne, co trzeba zrobić, by się na nią załapać, to… być turystą. A konkretniej: odwiedzić jako turysta Koreę Południową.

W takim wypadku nie tylko mamy szansę na bezpłatne wypożyczenie Samsunga Galaxy Note 5 (do pięciu dni), ale połączone jest to dodatkowo z uzyskaniem bezpłatnego transferu danych do wysokości 1 GB. Akcja z jednej strony promować ma zaawansowanie technologiczne Korei Południowej, a z drugiej – oczywiście turystykę.

Samsung i SK Telekom planują udostępniać w ten sposób smartfony i pakiety danych około 250 turystom tygodniowo. W ujęciu rocznym powinno to przełożyć się na wiele tysięcy użytkowników, jednak źródło informacji mówi o „zaledwie” ponad 1200 turystów. Oznacza to prawdopodobnie, że akcja będzie ograniczona w czasie. Więcej informacji na temat całej akcji ma się pojawić na przeznaczonej dla turystów stronie Visit Korea.