Samsung Galaxy S7 i S7 Edge – znamy ceny

Wczoraj poznaliśmy pełną specyfikację najnowszych flagowców koreańskiego producenta. Dziś wiemy już ile przyjdzie nam za nie zapłacić.

Niestety Galaxy S7 i S7 Edge będą kosztowały nieco więcej niż poprzednie modele w dniu premiery. Należy jednak pamiętać, że w wielu przypadkach do smartfona dołączane będą także gogle VR. W Niemczech, Holandii i Rumunii Galaxy S7 kosztuje 700 euro, natomiast Galaxy S7 Edge – 800 euro. Nieco drożej zapłacą za smartfony Hiszpanie, Włosi i Finowie – 730 euro za Galaxy S7 i 820-850 euro za Galaxy S7 Edge. Nie każdy sklep oferuje jednak darmowe Gear VR, więc jeśli mieszkacie za granicą dobrze przejrzyjcie oferty.

A jak jest z cenami w Polsce? W przedsprzedaży Samsung Galaxy S7 32 GB kosztuje 3199 zł, natomiast

Galaxy S7 Edge – 3599 zł.

W obu przypadkach otrzymamy w zestawie także gogle Gear VR. Smartfony można zamawiać w oficjalnym sklepie Samsunga i największych sklepach z elektroniką m.in. Media Markt, Komputronik, RTV Euro AGD, Agito.pl.

Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.