Tak miała wyglądać Lumia 850

Microsoft planował z początku kontynuować strategię Nokii i zalewać rynek różnorodnymi modelami telefonów, jednak utrzymująca się niska popularność Lumii na rynku wymusiła na nim zmianę planów i ograniczenie oferty. W tym wycofanie się z planów wprowadzenia na rynek Lumii 850.

Microsoft ogranicza swoją ofertę telefoniczną do minimum. W tym sezonie będziemy mieli dostępne Lumie 950 (model sztandarowy), 950 XL (poprzedni model w fabletowej odmianie), 550 (dla najbardziej oszczędnych) i, co jeszcze nie zostało potwierdzone, 650 (telefon dla firm). Reszta modeli, w tym Lumia 850, zostało odwołanych.

O Lumii 850 słyszeliśmy już wiele, widzieliśmy nawet jej promocyjne grafiki, ale po raz pierwszy mamy do naszej propozycji prawdziwe zdjęcia prototypu, w czarno-złotej wersji kolorystycznej. Telefon miał również występować w wersji biało-złotej, białej z różowym złotej i całej czarnej.

Na górze telefonu znajdować by się miało złącze microUSB, a na dole złącze słuchawkowe. Telefon miał być dość duży, jego wyświetlacz miał mieć 5,4 cala przekątnej.

Źródło: Nokiapoweruser
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.