Uber wprowadzi w Polsce przejazdy międzymiastowe

Aktualnie działalność Ubera w Polsce ogranicza się do pięciu miast - Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta. Wkrótce do tej listy dołączy jeszcze Łódź i Szczecin, ale to nie jedyne nowości, które wprowadzi firma w naszym kraju.

Amerykańska firma planuje tuż przed wakacjami wprowadzić do swojej oferty usługę przejazdów międzymiastowych. Na początek będziemy mogli skorzystać jedynie z połączenia między Łodzią, a Warszawą, ale jeśli oferta spotka się z dużym zainteresowaniem, Uber wprowadzi podobne połączenia w innych miastach – podobnie jak ma to miejsce w USA.

Oprócz powiększenia liczby obsługiwanych miast o kolejne dwa – Łódź i Szczecin – Uber planuje także wdrożyć w ciągu kilku tygodni osobną ofertę dla klientów korporacyjnych.

W Polsce z Ubera korzysta już ponad 200 tysięcy użytkowników, co czyni nasz kraj trzecim największym rynkiem europejskim.

Źródło: Fly4free.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.