Użytkownik chce wymienić akumulator iPhone’a 6s na CZTERY RAZY LEPSZY

Przez długi czas żywotność baterii w iPhone'ach nie była ich mocną stroną. Może w nowych modelach nie jest to bardzo problematyczne, ale przydałoby się nieco wydłużyć czas pracy urządzenia oraz zmniejszyć czas ładowania. Pewien użytkownik stwierdził, że oficjalne etui do iPhone'a - Smart Battery Case-, które zwiększa pojemność akumulatora 2,5-krotnie to za mało. I sam stworzył własne.

Fat Battery tak naprawdę nie jest typową obudową, ale modyfikacją całego telefonu. Z tego względu nie można jej zakupić przez Internet i samodzielnie założyć – konieczne będzie wysłanie swojego telefonu do twórców modyfikacji – lub po prostu kupienie od nich nowego iPhone’a. Fat Battery zwiększy pojemność baterii iPhone’a 6s aż czterokrotnie, choć równocześnie wpłynie też na jego grubość (dwukrotnie) i wagę (dodatkowe 95 g) . Jeśli jednak funkcjonalność urządzenia jest dla Was ważniejsza od jego strony wizualnej z pewnością do tych ostatnich aspektów zdążycie się przyzwyczaić.

Oczywiście taka mechaniczna ingerencja sprawi, że utracicie gwarancję Apple’a. Nie mniej jednak twórca oferuje własną, roczną gwarancję przy współpracy z Nationall Warranty Company więc w razie potencjalnych problemów z urządzeniem nie zostaniecie na lodzie. Niestety modyfikacja jest dość droga – kosztuje 300 dolarów. Twórca szuka jednak sposobów na obniżenie kosztów produkcji i wkrótce powinien wznowić kampanię na Indiegogo z niższą ceną modyfikacji.

Swoją drogą fajnie byłoby zobaczyć takie modyfikacje też dla innych smartfonów. Bylibyście zainteresowani?

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.