Xiaomi coraz bardziej zainteresowany Windows 10

Firma Xiaomi umożliwiła, w ramach przeprowadzanego wspólnie z Microsoftem eksperymentu, podmienienie systemu operacyjnego Android w telefonie Mi 4 na Windows 10. Teraz rzekomo pracuje nad Mi 5 z Windows 10 fabrycznie instalowanym.
Xiaomi Mi 4

Xiaomi Mi 4

Mi 5 ma być nowym sztandarowym telefonem firmy Xiaomi. Urządzenie, jak wynika z dotychczasowych przecieków, ma pracować pod kontrolą Androida, ma być napędzane przez procesor Snapdragon 820 i ma mieć swoją rynkową premierę już 24 lutego.

Według najnowszych informacji Mi 5 będzie dostępny w czterech wersjach, różniących się ilością pamięci masowej, operacyjnej i antenami. Pojawić się też ma wersja telefonu z Windows 10, która również będzie miała swoją premierę 24 lutego.

Najprawdopodobniej (to już nasze spekulacje) będzie można podmieniać dowolnie systemy operacyjne w Mi 5, tak jak w Mi 4, co oznaczałoby, że w dowolnym momencie przy niewielkiej ilości kombinowania można będzie wymienić Androida na Windows i odwrotnie.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.