Data premiery i cena Playstation 4,5 wyciekły do sieci

Zaledwie w zeszłym tygodniu pisaliśmy o pogłoskach, które pojawiły się podczas konferencji Game Developers Conference na temat nowej konsoli Sony. Okazuje się, że japoński producent ma już ustaloną datę premiery nowego sprzętu.

Najnowszy przeciek pochodzi z YouTube, z kanału „The Know”, którego twórcy twierdzą, że udało im się ustalić następujące rzeczy: PS 4,5 powstaje, PS 4,5 będzie kosztować 400 dolarów, Ps 4,5 zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku, w okresie przedświątecznym.

Sami deweloperzy nazywają nową konsolę Sony Playstation 4,5 albo Playstation 4K. Wynika to z tego, że nowa konsola ma jakoby być na tyle mocna, że będziemy mogli na niej pograć w rozdzielczości 4K. Oznacza to, że nowy sprzęt Sony będzie w stanie wyświetlić na ekranie czterokrotną liczbę pikseli, w porównaniu do obecnie dostępnej na rynku Playstation 4.

Już teraz podobno powstają gry, które mają wykorzystywać nowe możliwości PS 4,5. Co ciekawe, te produkcje będziemy mogli rzekomo uruchomić na „zwykłej” Playstation 4, tyle że z nieco gorszymi ustawieniami graficznymi.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.