Gogle VR w zestawie Happy Meal

Zaledwie w ubiegłym tygodniu Coca-Cola pochwaliła się ciekawą koncepcją wykorzystania tekturowych opakowań po kartonach zgrzewek swojego napoju do tworzenia gogli VR pokroju Google Cardboard, a już podobny pomysł zamierza wdrożyć McDonald's.

Szwedzki oddział McDonald’s wprowadza do sprzedaży innowacyjny zestaw Happy Meal, którego opakowanie po kilku ruchach przeobraża się w gogle VR. Podobnie jak w Google Cardboard czy w wspomnianym pomyśle Coca-Coli do działania wymagany jest oczywiście smartfon klienta. Razem z goglami klienci restauracji otrzymają także grę Slope Stars, która zabierze ich na śnieżny stok.

W fazie początkowej gogle pojawią się w 14 szwedzkich restauracjach, ale jeśli będą się cieszyły sporym zainteresowaniem być może oferta rozszerzy się także na inne kraje. Co ciekawe cena zestawu nie przekraczałaby kwoty, jaką trzeba uiścić za standardowy Happy Meal.

Źródło: Techspot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.