Halo 5 z jeszcze bogatszym trybem wieloosobowym

Gra Halo 5 sprzedaje się fenomenalnie, a jej posiadacze są rozpieszczani przez twórców darmowymi dodatkami. Najnowszy tylko podtrzymuje ten trend udowadniając, że marka Halo ma się fenomenalnie.

Dodatek Ghosts of Meridian ma pojawić się na początku przyszłego miesiąca. Zawarte w nim będą duże ilości nowych map do trybów Big Team Battle i Griffball. Po raz kolejny owe mapy pochodzić będą nie tylko od twórców gry, ale również i od fanów, którzy przez nich w ten sposób zostaną wyróżnieni za swoją pomysłowość i pracowitość. W sumie dostaniemy sześć map Big Team Battle i dziewięć Griggball. Pojawi się też, oprócz tego, jedna nowa mapa do spektakularnego trybu Warzone.

Na nowych mapach jednak się nie kończy. Studio 343 Industries zapewni też nam nowe bronie, pojazdy i zbroje, które będziemy mogli odblokowywać wraz z postępami w grze. A jakby tego było mało, szykuje się też kilka niespodzianek. Jakich? Przekonamy się już po premierze dodatku.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.