House of Cards w końcu na polskim Netflixie

Polski Netflix pod względem dostępnych treści znacząco odbiega od amerykańskiego. Jednym z największych "nieobecnych" był polityczny serial "House of Cards" z rewelacyjnym Kevinem Spacey w roli głównej.

Polski oddział Netflixa zapowiedział, że sukcesywnie do biblioteki serwisu dodawane będą filmy i seriale. Słowa nie były rzucone na wiatr. Od dzisiaj w Netflixie obejrzymy nie tylko najnowszy, czwarty sezon „House of Cards”, ale także wszystkie poprzednie. Niestety jest pewno „ale”.

Wiele materiałow na Netflixie nie posiada polskiego tłumaczenia. I choć wcześniejsze sezony „House of Cards” były dystrybuowane w telewizji NC+ z polskim lektorem, na Netflixie zabrakło takiej opcji – zarówno w postaci lektora jak i napisów. Dostępne są tylko napisy w języku angielskim. Na szczęście według portalu NaEkranie.pl w ciągu miesiąca powinno pojawić się stosowne tłumaczenie.

0
Źródło: Naekranie.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.