HTC 10 w czterech wariantach kolorystycznych

O HTC 10 (wcześniej zwanym M10) wiemy już tak dużo, że producentowi zostaje tylko zdradzić w końcu cenę i datę premiery. Do sieci przedostały się kolejne zdjęcia i rendery ukazujące urządzenie.

HTC One 10 to najbardziej wyczekiwany smartfon Tajwańczyków. Zwiastuny producenta i liczne wycieki świadczą o tym, że oficjalna premiera telefonu może odbyć się jeszcze w tym miesiącu. Póki co z nieoficjalnych materiałów wynika, że mówimy tu o słuchawce posiadającą takie podzespoły jak Snapdragon 820, 4GB RAM-u, 5,2-calowy wyświetlacz Quad HD i kamerkę o rozdzielczości 12-ultrapikseli.

Najnowsze zdjęcia ujawniają dlaczego HTC zrezygnował z litery „M” w nazwie urządzenia. One 10 różni się bowiem pod względem designu od poprzedników – One M9, One M8 i One M7. Zniknęła charakterystyczna maskownica mikrofonu, a zamiast niej pojawił się przycisk Home z – prawdopodobnie – czytnikiem linii papilarnych. Rednery pokazały też, że HTC One 10 pojawi się w przynajmniej czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, złotym i czarno-białym.

Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.