HTC One M10 zmienia nazwę i pokazuje się na zdjęciach

HTC 10. Tak podobno brzmi oficjalna nazwa następcy HTC One M9, czyli nadchodzącego "flagowca" od HTC, który na zdjęciach z najnowszych przecieków prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Przynajmniej dla nas.

Zdjęcie, które widzicie powyżej zostało opublikowany przez bardzo znany portal, jeśli chodzi o przecieki dotyczące smartfonów, @evleaks. Z kolei te poniżej pochodzą z @onleaks:

Z poprzednich informacji, które jakimś cudownym sposobem pojawiły się w Internecie wiemy, że HTC 10 zostanie wyposażony w 5,15-calową matrycę z rozdzielczością QHD, Snapdragona 820 z GPU Adreno 530, 4 GB pam. RAM, 12 MP aparatem (tym z tyłu) i złączem USB C.

Na powyższych fotkach nigdzie z przodu telefonu nie widać logo HTC – nie wiemy, czy firma HTC tak samo jak Samsung stwierdziła, że bez logotypu z przodu telefon wygląda lepiej, czy to po prosto egzemplarze prototypowe, a logo pojawi się dopiero na wersji, która trafi do sklepów.

Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.