Już jest! Firefox 3.0 debiutuje na iOS!

Mozilla właśnie opublikowała aktualizację dla swojej przeglądarki w wersji na iOS. Dodano kilka nowych funkcji, związanych przede wszystkim z bezpieczeństwem. Poprawiono też integrację z innymi aplikacjami na iOS-a.

Firefox 3.0 w wersji na iOS to między innymi nowy, bezpieczny menadżer poświadczeń, który przechowuje nasze loginy i hasła i proponuje ich autouzupełnianie w formularzach. Hasła są szyfrowane, a dostęp do nich możemy uzyskać za pomocą PIN-u lub odcisku palca.

W przeglądarce możemy również od tej pory usuwać domyślnie sugerowane witryny na jej stronie głównej, poprawiono algorytm autouzupełniania w pasku adresu i dodano duński interfejs użytkownika. Istotne jest też dodanie obsługi łącz do innych aplikacji na iOS, a właściwie usunięcie usterek z istniejącego mechanizmu. Poprawiono też współpracę z Apple Maps i Twitterem.

Aktualizacja jest już do pobrania z App Store.

Źródło: Mozilla
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.