Minibrowar obsługiwany smartfonem

Mamy już inteligentne kuchenki, czajniki, nawet garnki. Co jeszcze powinno stanąć w kuchni współczesnego tech maniaka? Oczywiście mobilny browar, w którym przy pomocy smartfona przygotuje ulubione piwo.

Artbrew jest najnowszym hitem Kickstartera. Ten inteligentny minibrowar to marzenie każdego miłośnika złocistego trunku. Maszyna w zależności od wybranego trunku jest w stanie uwarzyć piwo w czasie od 1 do 3 tygodni. Cały proces jest w pełni automatyczny – wystarczy z aplikacji na smartfonie wybrać interesujący nas gatunek piwa (ten jest zatwierdzony przez wykwalifikowanego sommeliera), a następnie uzupełnić Artbrew odpowiednią ilością wody, chmielu, drożdży i składników dodatkowych. Co ciekawe piwo można też przygotować według własnego uznania w taki sposób, by w efekcie końcowym otrzymać określony poziom alkoholu czy goryczki.

Maszyna czyści się sama, ma wbudowany ekranik LCD, a aplikacja na bieżąco pokazuje postępy warzenia piwa. W zestawie znajdziemy także minikeg, który można zabrać ze sobą na spotkania z przyjaciółmi. Czegóż chcieć więcej? Nic dziwnego, że Artbrew zdobył w krótkim czasie ponad 100 tysięcy dolarów na Kickstarterze.Pierwsi internauci, którzy zdecydowali się na zakup urządzenia otrzymają je już we wrześniu br. W najtańszej opcji Artbrew kosztuje 519 dolarów z przesyłką do Europy, czyli około 1918 zł.
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.