Pierwsze oficjalne zdjęcia Huawei P9

Wiadomo już, że oficjalna, światowa premiera Huawei P9 odbędzie się 6 kwietnia (i będziemy ją dla Was relacjonować). Obecnie jednak po raz pierwszy producent zaprezentował kilka ciekawych fragmentów zdjęć, przedstawiających sam telefon.

Teoretycznie o Huawei P9 wiemy już niemal wszystko – znamy specyfikację techniczną, widzieliśmy już telefon na wielu (nieoficjalnych) zdjęciach i grafikach. Ale wszystko kryje się jednak w tym słowie „niemal” – co innego sucha specyfikacja, a co innego telefon w praktyce, co innego niezwykłe funkcje (m.in. aparatu), które poznamy najprawdopodobniej właśnie dopiero 6 kwietnia.

Ujawnione przez Huawei fragmenty telefonu potwierdzają jednak przynajmniej oficjalnie to, co już wiemy: czytnik linii papilarnych wbudowany w tylną ściankę telefonu oraz podwójny aparat. To niewątpliwie będzie jeden z najciekawszych smartfonów, jakie pokażą się w 2016 roku na rynku, więc pozostaje nam tylko uzbroić się jeszcze w cierpliwość, dosłownie na kilkanaście dni.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.