Pool Live Pro – bilard, który jest zawsze w zasięgu ręki

Dostępny do tej pory z poziomu Facebooka Pool Live Pro zadebiutował na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Gra wyróżnia się przede wszystkim precyzyjnym sterowaniem i kilkoma trybami rozgrywki.

GameDesire (wcześniej Ganymade) prezentuje mobilną odsłonę swojego przeglądarkowego hitu. Pool Live Pro to darmowa gra na smartfony i tablety z iOS i Androidem, która umożliwia multiplayerową zabawę z graczami z całego świata oraz z własnymi przyjaciółmi. Miłośników bilarda powinien przekonać silnik doskonale odwzorowujący fizykę zachowania bili oraz trzy tryby rozgrywki – Ósemka, Dziewiątka i Blackball. Za zdobyte w grze żetony odblokowuje się dostępy do kolejnych klubów bilardowych oraz różnego rodzaju kije (ponad 100 unikalnych wzorów).

Nie zabrakło także statystyk i rankingów, które zwiększają poziom rywalizacji z innymi graczami oraz trybu treningowego, gdzie można szkolić swoje umiejętności.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.