Pornhub startuje z bezpłatnym kanałem VR

Za sprawą gogli do wirtualnej rzeczywistości przenosimy się w samo centrum akcji. Nic dziwnego, że tą technologią mocno zainteresowała się branża pornograficzna.

Jeden z gigantów tej branży – Pornhub – nawiązał współpracę z BaDoink VR, liderem dostarczania wirtualnych materiałów dla dorosłych. W efekcie na Pornhubie został już uruchomiony kanał VR poświęcony filmom w 180 i 360-stopniach. Co więcej wszystkie materiały z tej kategorii są darmowe, co powinno zachęcić najbardziej opornych użytkowników do wypróbowania nowej technologii. Portal wystartował nawet z promocją, w której można było otrzymać bezpłatnie kartonowe gogle VR, jednak te – jak można było przypuszczać – rozeszły się na pniu.

Naszym obowiązkiem jest zapewnić globalnej publiczności dostęp do najnowocześniejszych technologii. Wirtualna rzeczywistość to kolejny etap w nieustannie zmieniającym się środowisku rozrywki dla dorosłych – zapewnia użytkownikom hipnotyzujące doświadczenia, których jeszcze nigdy nie widział. Teraz nasi użytkownicy mogą nie tylko przyglądać się ulubionym bohaterom, ale stać się jednym z nich” – powiedział Corey Cana, wiceprezydent Pornhuba.
Źródło: TheNextweb.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.