Prezes Huawei sfotografowany z tajemniczym telefonem

Już niedługo, 6 kwietnia spodziewamy się światowej premiery nowego "okrętu flagowego" Huawei – modelu P9. Ale są tacy, którzy mogą używać go już obecnie.

Do takiego uprzywilejowanego grona osób należy niewątpliwie sam prezes firmy Huawei – Richard Yu. Problem w tym, że popisał się on daleko idącą nieostrożnością, dając się sfotografować podczas używania niezwykle wyglądającego smartfona.

Jego niezwykłość widoczna jest przy tym na pierwszy rzut oka – na tylnej ściance znajduje się nie jeden, ale dwa obiektywy (wraz z oddzielnymi matrycami). To właśnie takiego modułu fotograficznego spodziewamy się po nadchodzącym modelu Huawei P9, więc dodając A do B łatwo domyślić się, jaki telefon trzyma w ręku pan prezes firmy, która w ciągu najbliższych pięciu lat planuje stać się największym producentem smartfonów na świecie.

Przypomnijmy, Huawei P9 będzie prawdopodobnie wyposażony w ekran o przekątnej 5,2 cala, układ Kirin 950 i 3 GB pamięci RAM (plus 32 GB na dane, w wersji standardowej). Ale wiele wskazuje na to, że najciekawszy będzie w tym nowym telefonie właśnie aparat.

Źródło: mydrivers.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.