Samsung ujawnia istnienie Galaxy S7 Active

Do standardowej wersji Galaxy S7 powróciła pyło i wodoodporność, więc nie do końca było jasne, czy tym razem także producent postanowi wydać wzmocnioną wersję smartfona.

Odkąd na rynku zadebiutował Samsung Galaxy S4, koreański producent co roku dostarcza wzmocnioną wersję swoich flagowców. Wygląda na to, że w przypadku Galaxy S7 zabieg ten także się powtórzy. Galaxy S7 Active dostrzeżono bowiem na liście kompatybilnych urządzeń w aplikacji Samsung Level na Google Play. Jeszcze wcześniej o istnieniu smartfona donosił @evleaks, według którego model ten otrzyma kodową nazwę „Poseidon”.

Niestety na oficjalne informacje w tej sprawie będziemy musieli poczekać do momentu, gdy Samsung zdecyduje się zapowiedzieć smartfona. Bazując na poprzedniej serii możemy jednak przypuszczać, że S7 Active otrzyma obudowę odporną na wstrząsy i upadki, a także o wiele pojemniejszy akumulator.

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.