Takiej „grafiki” w Hitmanie nigdy nie zobaczysz

IO Interactive, developer odpowiedzialny za nowego Hitmana, przy współpracy z Realm Pictures stworzyli niezwykłą wersję gry, która rozgrywała się w czasie rzeczywistym z udziałem aktorów.

Do gry zaproszono kilku sławnych youtuberów m.in. Smosha oraz członków e-sportowej drużyny OpTick Gaming. Gracze obserwowali akcję gry w czasie rzeczywistym i komunikowali się z głównym bohaterem za pomocą komend głosowych. Twórcy musieli przewidzieć wiele możliwości gdyż, tak jak w grze, nie istniał tylko jeden sposób dotarcia do celu. W efekcie różne drużyny zakończyły rozgrywkę nieco inaczej. Trzeba przyznać, że całość wypadła naprawdę fajnie i myślę, że każdy gracz z przyjemnością spróbowałby takiej odmiany gry.

Poniżej możecie także obejrzeć materiał zza kulis opowiadający o pracach przygotowawczych. Dzisiaj natomiast w sklepach debiutuje najnowsza część przygód Agenta 47 na pecetach i konsolach nowej generacji.

Źródło: Polygon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.