Ujawniono ceny modułów do LG G5

Dzięki innowacyjnej, modułowej konstrukcji, smartfon LG G5 może zostać przekształcony w cyfrowy aparat fotograficzny, odtwarzacz Hi-Fi i nie tylko. Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak ile przyjdzie nam zapłacić za w/w modułowe części.

Pierwszymi modułami, które wejdą do sprzedaży będzie LG Cam Plus, czyli część z mechanicznymi przyciskami ułatwiającymi obsługę aparatu i dodatkową baterią 1200 mAh, oraz LG Hi-Fi Plus, czyli moduł oferujący możliwość odtwarzania 32-bitowego dźwięku próbkowanego z częstotliwością 384 kHz. LG opublikowało już oficjalne ceny tych modułów na rodzimym rynku i wynoszą one odpowiednio: 99 000 wonów (około 320 zł) oraz 189 ooo wonów (około 620 zł). Podano także cenę dodatkowej baterii – będzie można ją nabyć za 39 000 wonów (około 130 zł).

Oczywiście nie wiadomo jak powyższe ceny będą kształtować się na innych rynkach. Może się okazać, że z uwagi na Polski VAT podane przeliczenia będą wyższe. Z drugiej jednak strony operatorzy z pewnością przygotują ciekawe promocje związane z kupnem całego zestawu. Jeśli weźmiemy pod uwagę aktualny kurs waluty koreańskiej za LG G5 wraz z wymienionymi wyżej modułami musielibyśmy zapłacić 3970 zł.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.