Xbox One zyska funkcję znaną z… Xboxa 360

Tęsknicie za możliwością odtwarzania własnej muzyki podczas grania w gry na konsoli Xbox? My też. Microsoft, na szczęście, nie jest głuchy na krytykę i ogłosił przywrócenie funkcji dostępnej na konsolach konkurencji i... poprzedniczce aktualnie przez niego oferowanej.

Xbox One od samego początku był krytykowany za brak jednego drobiazgu, który dla niektórych był bardzo istotny. Konsola nie pozwalała na zastąpienie muzyki oferowanej przez gry wideo na tą posiadaną i lubianą przez graczy.

Nie ogłoszono daty premiery, ale zgadujemy, że funkcja ta pojawi się razem z letnią aktualizacją dla Windows 10, systemu zarządzającym konsolą Microsoftu. Więcej informacji na temat tej aktualizacji znajdziecie w tym miejscu.

Mamy jeszcze jedną obawę: niewykluczone, że funkcja ta polegać będzie na usłudze Muzyka Groove. A ta nie jest dostępna w naszym kraju…

Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.