YouTube rzuci wyzwanie Periscope’owi?

Aplikacja Periscope, która pozwala na transmitowanie na żywo strumienia wideo, okazała się niekwestionowanym hitem. Teraz, według niepotwierdzonych informacji, na podobny sukces liczy Google.

YouTube Connect to niezaprezentowana jeszcze oficjalnie aplikacja, która rzekomo już wkrótce pojawi się do pobrania. Ma ona pozwalać na transmitowanie na żywo z dowolnego zgodnego z aplikacją urządzenia strumienia wideo. Google tym samym podjąłby wyzwanie, jakie rzucił mu Periscope, a także Facebook i Twitter, które oferują podobne rozwiązania.

Aplikacja ma mieć te same funkcje, co Periscope. Będzie wykorzystywała nasze Konto Google i pozwała na wprowadzanie tagów i udostępnianie czatu pod transmisją, dla widzów. Jeżeli nadający wyrazi na to zgodę, widzowie będą mogli zapisać transmisję do pamięci urządzenia celem jej późniejszego obejrzenia na YouTube

Źródło: VentureBeat
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.