ZOTAC Magnus EN980 – mini pecet pod VR

Kilku producentów komputerów przygotowało już w swojej ofercie zestawy dla użytkowników szukających sprzętu spełniającego wysokie wymagania wirtualnej rzeczywistości. Chyba nikt nie przypuszczał jednak, że Zotac także się o to pokusi.

Zotac zaprezentował pierwszy mini PC, który „uciągnie” Oculus Rifta i HTC Vive. Według producenta jest to najwydajniejsza na świecie maszyna tego typu. Magnus EN980 został wyposażony w procesor Intela szóstej generacji oraz kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 980. Oprócz tego znajdziemy tu także HDMI, Display Port, USB 3.1 typu C, Wi-Fi 802.11ac oraz system chłodzenia cieczą, gwarantujący odpowiednio niską temperaturę urządzenia i jego cichą pracę.

Wymiary urządzenia i bardziej szczegółowe informacje – w tym także cena komputera – zostaną ujawnione prawdopodobnie podczas zbliżających się targów Cebit lub GDC.

Źródło: vr-zone.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.