A kombinezon do uprawiania wirtualnego seksu wygląda tak [18+]

Wiedzieliśmy, że do tego dojdzie, ale nie spodziewaliśmy się tego tak szybko. Illusion VR to kombinezon opracowany przez japońską firmę, który w połączeniu z systemem Samsung Gear VR umożliwia użytkownikom uprawianie seksu w wirtualnej rzeczywistości.

Cześciowe prototypy Illusion VR stworzonego przez japońską firmę Tenga prezentowane były już w 2013 roku. Teraz to już skończony i możliwy do kupienia produkt, który składa się z kombinezonu, nakładki na penisa i atrapy kobiecych piersi, które według producenta mają zapewnić użytkownikowi jeszcze większą immersję.

Cały zestaw kosztuje 400 dolarów, czyli 1500 PLN. To dość sporo, zważywszy na to, z tego co udało nam się dowiedzieć oprogramowanie do Illusion VR można potraktować jako bardzo początkową wersję beta. Największą zaletą kombinezonu jest to, że potrafi on symulować dotyk drugiej osoby w dowolnym miejscu, w którym kombinezon styka się z ciałem użytkownika.

Poniżej znajdziecie wideo, na którym zademonstrowano działanie kombinezonu.

Źródło: digitaltrends
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.