Air Case – super cienkie etui z powerbankiem do iPhone’a

Jeśli ciągle brakuje Ci energii w smartfonie możesz ratować się powerbankami. Nie zawsze jednak ma się je przy sobie, gdy akurat są najbardziej potrzebne. Rozwiązaniem tego problemu mogą być etui z wbudowaną baterią - jednak te, najczęściej, zwiększają objętość smartfona.

Inaczej jest w przypadku Air Case – etui, które zadebiutowało właśnie na Indiegogo. Akcesorium nie tylko nie rzuca się w oczy za sprawą bardzo niewielkiej grubości (3,8 mm), ale także chroni telefon przed upadkiem. Etui posiada wbudowany akumulator o pojemności 2400 mAh, co powinno wystarczyć na dodatkowe 12 godzin rozmowy, 10 godzin oglądania filmu lub 8 godzin surfowania po sieci. Instalacja gadżetu jest łatwa, a wbudowana lampka LED pozwala zorientować się, ile energii w powerbanku jeszcze pozostało.

Co więcej w porównaniu do alternatywnych rozwiązań Air Case kosztuje zaledwie 39 dolarów (już z kosztem przesyłki!) i jest dostępne w kilku kolorach (białym, czarnym i różowym). Niestety urządzenie jest kompatybilne jedynie z iPhone’ami 6, 6s, 6 Plus i 6s Plus.

Źródło: Indiegogo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.