Android Auto trafia do kolejnych krajów!

Google ogłosił właśnie ekspansję swojego systemu operacyjnego na 18 nowych państw, które dołączą do 11 istniejących. Niestety, na liście nadal nie ma Polski.

Android Auto to platforma operacyjna dla systemu multimedialno-informacyjnego w samochodach, która współpracuje z telefonami z Androidem. Do tej pory dostępna była wyłącznie w Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Meksyku, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Teraz przyszedł czas na ekspansję.

Google ogłosił dostępność Android Auto w Argentynie, Austrii, Boliwii, Brazylii, Chile, Kolumbii, Kostaryce, Dominikanie, Ekwadorze, Gwatemali, Indiach, Panamie, Paragwaju, Peru, Portoryko, Rosji, Szwajcarii, Urugwaju i Wenezueli.

Full speed ahead. ? #AndroidAuto is now available in 18 new countries: ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? , plus?? too!

— Android (@Android) 4 kwietnia 2016

Kiedy Polska? Google, na razie, nie chce odpowiadać na to pytanie.

Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.