Beat Cop – polska przygodówka w klimatach kryminalnych seriali z lat 80

Czarny humor, klimatyczne udźwiękowienie i pixel art.

Nowy Jork to bardziej bestia niż miasto.
Odkryj jego tajemnice przemierzając najmroczniejsze zaułki jako Jack Kelly – były detektyw wrobiony w morderstwo. Zdegradowany i opuszczony przez bliskich, masz ostatnią szansę by odkryć prawdę i posprzątać całe to bagno raz na zawsze.
Jest tylko jeden problem… Cóż… w zasadzie to jest ich kilka. Twój nowy szef traktuje Cię jak śmiecia, twoja żona to wysysająca pieniądze pijawka z piekła rodem, a lokalna mafia chce zobaczyć twoją głowę na srebrnej tacy. Można powiedzieć, że sprawy się trochę pokomplikowały, ale tak to już jest na Brooklynie. Dodaj do tego tony mandatów, drobne wykroczenia i pyskówki z lokalesami. W końcu od teraz jesteś zwykłym krawężnikiem.” – czyż ten opis gry nie brzmi zachęcająco?

Twórcy obiecują pokłady niewybrednego humoru, a także nieliniową fabułę. Zgodnie z klimatem lat 80 otrzymamy także retro grafikę i odpowiednią ścieżkę dźwiękową. Beat Cop pojawi się na komputerach PC w czwartym kwartale tego roku. Zdecydowani na zakup gracze mogą pokusić się o przedsprzedaż w cenie 59,99 zł, w ramach której otrzymają tapety i soundtrack z gry.