BenQ szykuje smartfona 4K

W ubiegłym roku mogliśmy podziwiać Sony Xperia Z5 Premium - pierwszego smartfona obdarzonego ekranem o rozdzielczości 4K. Wkrótce spodziewamy się ujrzeć kolejny telefon z wyświetlaczem o równie wysokiej rozdzielczości

Wczoraj informowaliśmy o niezapowiedzianym jeszcze Lenovo Yoga Booku, a dziś ta sama strona – Red Dot – zdradza istnienie kolejnego urządzenia, o którym producent uparcie milczy. BenQ F55 nie bez powodu znalazł się w zestawieniu Red Dot. Smartfon charakteryzuje się ciekawym, nowoczesnym designem, na który składają się metalowa obudowa, cieniutkie ramki i podkreślony obiektyw aparatu. Ten ostatni może być kluczową cechą urządzenia – producent obiecuje funkcjonalność wykonywania zdjęć w ruchu; da się też zauważyć fizyczny spust migawki.

Oprócz wyświetlacza o rozdzielczości 4K, który ma zapewniać obraz w 60 kl/s nie znamy pozostałej specyfikacji urządzenia. Nie wiemy także kiedy BenQ zdecyduje się oficjalnie przedstawić swój smartfon i czy pojawi się on na globalnym rynku.

Źródło: Liliputing.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.