Counter-Strike 1.6 dostępny w wersji na Androida!

Każdy, kto kiedykolwiek grał w Counter-Strike'a z pewnością zgodzi się, że bez dobrej myszy i klawiatury gra nie ma zbyt wielkiego sensu. To jednak nie powstrzymało Alibeka Omareva, który pochwalił się właśnie stworzeniem wersji klasycznego CS'a na mobilny system Android.

Na powyższym nagraniu widzicie fragment rozgrywki z gry Counter-Strike w wersji 1.6, uruchomionej na tablecie z Androidem. Sterowanie za pomocą dotyku pozostawia bardzo dużo do życzenia, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby do tabletu podłączyć mysz i klawiaturę. Uruchomienie CS’a na Androidzie pokazuje również, że moc obliczeniowa dzisiejszych urządzeń mobilnych pozwala na uruchomienie dość skomplikowanych (chociaż starych) gier.

Jeśli chcielibyście pograć w starego, dobrego Counter-Strike’a (chociaż wersja 1,3 i tak była najfajniejsza) to plik APK znajdziecie tutaj. Do uruchomienia gry wymagany jest oryginalny klucz do gry Half-Life.

Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.