Flappy Bird na… e-papierosie

Na początku 2014 roku Flappy Bird stał się fenomenem wśród gier mobilnych - prosta, ale niezwykle frustrująca produkcja została pobrana miliony razy i doczekała się wielu klonów.

Niektóre bardziej zaawansowane techniczne e-papierosy wyposażane są w niewielkie wyświetlacze, na których można uzyskać informacje na temat stanu urządzenia. Jeden z użytkowników, Balazs Bank, wgrał mod do oprogramowania e-papierosa, który pozwalał na granie w zmodyfikowaną wersję gry Flappy Bird. Oczywiście zamiast sterowania poprzez ekran dotykowy, tu rolę kontrolera spełnił fizyczny przycisk urządzenia. Efekt możecie podziwiać na wideo powyżej. W opisie pod filmem znaleźć można link do oprogramowania i instrukcję, jak należy je zainstalować na swoim e-papierosie. Taka modyfikacja może jednak uszkodzić urządzenie, więc radzimy potraktować całość po prostu jako ciekawostkę.

0
Źródło: Cnet.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.