Jeden z najbardziej irytujących błędów Skype’a został usunięty

Skype to komunikator, który nadal ma wiele problemów. Wiadomości tekstowe wyświetlające się w innej kolejności niż powinny czy wysyłanie powiadomień z opóźnieniem to tylko część z nich. Na szczęście jeden z nich został właśnie zażegnany.

Microsoft w końcu usunął jeden z większych problemów Skype’a, jakim były trudności w synchronizowaniu instancji aplikacji podczas nawiązywania połączenia. Innymi słowy, Skype nie zawsze rozpoznawał odebrane połączenie na jednym naszym urządzeniu, nadal dzwoniąc na pozostałych informując o nadciągającym połączeniu. Poprawiono też algorytm wysyłania wiadomości, ale prace nad tym nadal trwają.

Skype, choć przejęty przez Microsoft już lata temu, nadal zachowuje dużą autonomię i jest niejako firmą w firmie. Czujemy jednak, że te czasy chylą się powoli ku końcowi. Skype jest usługą, która jakościowo nadal odstaje od reszty oferty Microsoftu i wątpimy, by zarząd dłużej tolerował taki stna rzeczy.

0
Źródło: Thurrott
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.