Kingston przedstawia kartę microSD do kamer sportowych

Lider na rynku pamięci zaprezentował dziś kartę microSD Action Camera UHS-I U3, która dzięki swojej konstrukcji może pochwalić się funkcjonalnością pożądaną przez posiadaczy kamer sportowych i dronów.

Nowa karta microSD została zaprojektowana specjalnie z myślą o najbardziej aktywnych użytkownikach – pozwala na nagrywanie filmów z prędkością do 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K lub filmy HD z prędkością 240 klatek na sekundę za pomocą GoPro, kamer sportowych oraz dronów. Jej największymi zaletami jest wodoszczelność, odporność na wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie, a także możliwość pracy w wysokich temperaturach (od -25°C to 85°C).

Karta pozwala zapisać dane z prędkością do 45 MB/s i odczytać je z prędkością do 90 MB/s. Opcjonalny adapter do odczytu karty, pozwoli na wygodne i szybkie przeglądanie materiałów z kamery na komputerze, notebooku lub czytniku. Wraz z kartą microSD Action Camera UHS-I U3 klient otrzymyma dożywotnią gwarancję. Do sprzedaży trafią karty o pojemności 16, 32 i 64 GB.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.