Lian-Li DK-04 – obudowa do PC w formie stojącego biurka

Tajwańskie producent ma w swojej ofercie kilka biurek, w których sprytnie pochowane są wszelkie komputerowe podzespoły. Tym razem, zgodnie z trendem dotyczącej utrzymywania zdrowej postawy, wprowadzono do sprzedaży model z ruchomym blatem.

Lian-Li DK-04 to biurko posiadające szklany blat o wymiarach 120 x 75 cm. W nogach biurka ukryto silniczki podnoszące całą konstrukcję na dowolną wysokość z zakresu 67,5 cm – 116 cm. Dzięki temu będziemy mogli pracować i grać nie tylko na siedząco, ale także na stojąco.

Biurko jest w istocie luksusową obudową na PC – zatem znajdziemy tu wystarczającą ilość miejsca na komponenty wszelkiej maści – do 10 dysków twardych, do ośmiu wentylatorów chłodzących (wbudowane są już cztery), do dwóch zestawów chłodzenia cieczą, płytę główną w formacie ATX lub micro ATX czy dwuslotową kartę graficzną do długości 320 mm. Z przodu biurka otrzymamy dostęp do czterech portów USB 3.0, wyjście i wejście audio, kontroler RGB do opcjonalnego podświetlenia oraz zatokę w rozmiarze 5,25 cala.

Lian-Li DK-04 wejdzie do sprzedaży 10 maja br. w cenie 1500 dolarów.

Źródło: Techcrunch.com
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.