Microsoft pokaże nowy sprzęt dla graczy

Największe targi elektronicznej rozrywki już za sześć tygodni. Jak nietrudno się domyślić, Internet zalewany jest plotkami na temat rzekomych premier produktowych na E3 2016. Ta jednak, z uwagi na rzetelne źródło, jest szczególnie ciekawa.

Jak donosi Paul Thurrott, znany i ceniony bloger koncentrujący swoją uwagę na Microsofcie, gigant z Redmond zaprezentuje nowy xboxowy sprzęt na targach E3, a także pokaże nowego pada dla Xboxa One. Szczegółów na temat zarówno pada, jak i tego „nowego sprzętu”, niestety, brak.

Według tego samego źródła, Microsoft ma zademonstrować nowe możliwości Xboxa One jeżeli chodzi o strumieniowanie danych, i to nie tylko multimediów, ale i całych gier. Microsoft pracuje nad tą techniką od lat, i być może już tej wiosny w końcu zobaczymy ją w działaniu.

Oprócz tego ma być jeszcze jedno ważne ogłoszenie. Niestety, nie wiemy czego ma dotyczyć, ale wygląda na to, że tegoroczną konferencję Microsoftu na E3 2016 zdecydowanie będzie warto oglądać.

Źródło: Thurrott
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.